می‌توانید سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما برای پاسخگویی به سوالات شما و رفع مشکلات شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ همیشه در دسترس هستیم.

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را دریافت نکردید، از طریق فرم زیر آن را مطرح کنید.

سوالات رایج در حوزه دیجیتال مارکتینگ

هزینه طراحی سایت توسط گروه سیماساز چقدر برآورد می‌شود؟

هزینه طراحی سایت با توجه به نیازمندی‌های سایت که توسط محتوای کسب و کار شما تعیین می‌شوند، متغیر است. می‌توانید برای آگاهی از هزینه طراحی سایت خود با شماره تلفن 02632247841 تماس حاصل فرمایید. ما با دریافت اطلاعات اولیه و نیازهای شما در کسب و کار اینترنتی خود، هزینه را اعلام خواهیم کرد.

چه مدت برای راه اندازی یک سایت ایده‌آل احتیاج است؟

زمان راه اندازی یک سایت با توجه به ویژگی‌های درخواستی، متغیر خواهد بود اما با توجه به پیشرفت سیستم‌های مدیریت محتوا، این مدت بسیار کاهش یافته و می‌توانید در عرض کمتر از  یک هفته سایت خود را مشاهده کنید.

هاست ایران بهتر است یا هاستی که خارج از کشور می‌باشد؟

اگر فعالیت شما در ایران است و عمده مخاطبان و کاربران شما در ایران هستند، عاقلانه‌تر است که هاست وب‌سایت شما در منطقه‌ای نزدیک به خودتان یعنی ایران باشد و دلیل آن این است که این مورد در سرعت بارگذاری سایت شما تأثیر زیادی دارد. اما اگر عمده مشتریان شما از سایر کشورها هستند، هاست همان کشور را تهیه کنید.

آیا از ایده و نظر مشتری در طراحی سایت و پیاده‌سازی آن با ویژگی‌های موردنیاز، استقبال می‌شود؟

گروه دیجیتال مارکتینگ سیماساز از تمامی ایده‌ها و سلایق قابل پیاده سازی استقبال خواهد کرد و قبل از شروع هر مرحله‌ای از طراحی، تمامی نیازهای مشتری را جویا خواهد شد و طراحی سایت را بر مبنای سلیقه و هدف مشتری راه اندازی خواهد کرد. ناگفته نماند که ما با ارائه مشاوره کامل در این زمینه به مشتریان خود در تصمیم گیری صحیح کمک خواهیم کرد.

برای حضور سایت در نتایج صفحه اول گوگل، چقدر زمان لازم است؟

گروه سیماساز به عنوان طراح سایت، از شما خواهشمند است که در این زمینه صبور باشید. سئو و بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم‌های گوگل نیازمند زمان می‌باشد و این زمان از سمت گوگل تعریف خواهد شد. اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با به کارگیری ترفندهای استاندارد و اصلی سئو زمان آن را کاهش داده و شما را به هدفتان نزدیک‌تر کنیم.

نحوه تولید محتوا در سایت به چه صورت انجام می‌شود؟

اگر تولید محتوای سایت خود را به تیم تولید محتوای سیماساز بسپارید، محتوای شما توسط نویسندگان خبره در محتوا نویسی نوشته خواهد و تمامی مطالب به صورت منحصر به فرد و مختص سایت شما در نظر گرفته خواهند شد. ما با آنالیز کسب و کار شما مطالب مرتبط با زمینه فعالیت شما را نوشته و بعد از ویرایش و و سئو نهایی داخل سایت آپلود می‌کنیم.

تولید محتوا چه فایده‌ای برای سایت دارد؟

تولید محتوا در بهینه سازی و افزایش بازدیدکنندگان نقس اساسی را ایفا می‌کند. بهتر است بگوییم که سایت شما بدون محتوا هیچ لطفی ندارد. این محتوا است که به کمک سئو و بهینه سازی، سایت شما را رونق می‌بخشد که هرچقدر هم مفیدتر باشد و بتواند نیاز مشتری و مخاطبان شما را برطرف کند، به بازدیدکنندگان افزوده و تأثیر بسزایی در جذب مخاطب و فروش شما دارد.

با ما در ارتباط باشید